Apie kristalus

Kristalai – tai Žemės DNR

Akmuo - tai didelė dovana tiems, kurie geba tuo pasinaudoti. Apie šią akmenų galią žinojo visų senųjų civilizacijų žmonės, kurie leido savo pasąmonei priimti kosmines vibracijas.

Kristalai atsirado kartu su Žemės formavimusi ir iki šių dienų jie transformuojasi, kintant planetai. Kristalai – tai tarsi Žemės DNR, cheminis žemės evoliucijos pėdsakas. Jie tarsi miniatiūriniai sandėliukai, kuriuose sukaupta visa planetos patirtis, nešini neištrinama galinga atmintimi, kuri juos suformavo. Vieni jų patyrė neįtikėtiną spaudimą, kiti ramiai augo giliai po žeme, kiti sluoksniavosi, dar kiti varvėjo – visa tai įtakojo jų savybes ir funkcijas. Kokios formos bebūtų – jų kristalinė struktūra gali gydyti, valyti organizmą, sugerti neigiamą aplinkos energiją, sukurti harmoniją ar atskleisti stipriasias žmogaus savybes.

Akmens galia priklauso nuo jo energijos ir struktūros. Jis išsipinduliuoja energiją, kuri pasiruošusi paveikti mūsų kūną, jo audinius ir ląsteles. Taip tarp akmens ir žmogaus užsimezga glaudus ryšys, energijos bei infomacijos apykaita.

Kiekvienas akmuo turi individualią spalvą, kuri taip pat turi didelės riekšmės. Spalva priklauso nuo akmens sudėtyje esančių mineralų. Viduje nuolat verda gyvenimas, vyksta energijos apykaitos, dalinimosi procesai, ištisinis vyksmas, kuris ir sukuria akmens gyvenimą, paverčia jį gyvu ir suteikia ypatingų savybių.

Žmogaus ir kristalo sanykis

Kadangi kristalai yra galingos būtybės, su jais turi būti elgiamasi su derama pagarba. Tuomet jie maloniai su jumis bendradarbiaus. Paprastai žmonės turi „kristalų dieną“. Tai yra diena, kai kristalai yra išvalomi (iškraunami). Po to su jais medituojama, siekiant suderinti savo energijos virpesius su kristalo virpesiais. Šis ritualas leidžia kristalams su jumis bendrauti bei perteikti jums savo nuostabiąsias savybes. Kristalų valymas yra ypatingai svarbus. Jie yra veiksmingi energijos sugėrėjai per pernešėjai. Viena jų funkcijų – tai išvalyti arba transformuoti negatyvias energijas. Jeigu jų neprižiūrėsite, jie ilgainiui taps „apsinešę“ bei neatliks savo paskirties (nors keletas rūšių išsivalo patys).

Įsigijus akmenį, jo iškart negalima dėti šalia savęs. Jei akmuo prieš tai buvo čiupinėtas daugybės žmonių, savyje jis bus sukaupęs jų energiją, emocijas ir informacinį lauką. Pirmiausia patariama akmenį kelias minutes palaikyti po tekančiu vandeniu, nes jis geriausiai iškraus energiją. Nuplautą akmenį moterims geriausia laikyti kairėje, vyrams dešinėje rankoje ir sukaupus visą energiją prašyti tarnauti ir gydyti. Akmuo yra gyvas, todėl jam, kaip ir žmogui, reikia poilsio bei ramybės. Kartą per mėnesį reikėtų jį išvalyti palaikant po tekančių vandeniu, o norint pakrauti energijos, galima įdėti į druskingą ar šaltinio vandenį, palaikyti saulės spinduliuose ar šaldymo kameroje.

Kaip pasirinkti akmenį?

Kaip pasirinkti akmenį? Vienas dažniausių pasirinkimo būdų yra astrologija. Kiekvienas zodiako ženklas turi sau priklausantį akmenį, kuris labiausiai išryškina zodiako ženklui būdingus bruožus ir silpnąsias puses paverčia privalumais. Kiti pasitiki konkrečiomis astrologo rekomendacijomis. Tačiau labiausiai tinkama pasikliauti pačiu savimi. Žmogus pats geriausiai žino ko jam reikia. Akmenį lengva išsirinkti intuityviai. Rankos pačios paims tą, kuris labiausiai traukia ir tuomet delnus užlieja šiluma.

Visų svarbiausia akmenį pamilti ir juo tikėti, nes minties galia yra stipriausia.

Šaltiniai:
Judy Hall. The Crystal Bible. – Cincinnati, Ohio: Walking Stick Press, 2003
R. Dragūnienė. Kristalų magija. – Kaunas: Mijalba, 2011
Pasaulio akmenys. – Vilnius: Alma littera, 2006
R. Duda, L. Rejl. Brangakmenių žinynas. – Vilnius: Mūsų knyga, 1998

 

Labradoritas
Gintaras
Mėnulio akmuo
Peridotas/Olivinas
Rožinis kvarcas