Rožinis kvarcas

Apie rožinį kvarcą:

Rožinis kvarcas- besąlyginės meilės bei amžinos taikos akmuo. Tai pats svarbiausias akmuo širdžiai ir širdies čakros sričiai. Jis apvalo ir atveria širdį, taip skatindamas gilių, vidinių žaizdų gijimą bei savimeilę. Jis ramina bei puikiai veikia gydant traumas ar norint įveikti krizę.

Padėtas ties Jūsų lova ar tiesiog namų kampelyje, jis gali žaibiškai privilioti naują meilę ar naujus santykius.  Jums netgi gali prireikti Ametisto akmens, kad vėl viską grąžintumėte į ramią būseną. Santykiuose jis atnaujins pasitikėjimą ir harmoniją bei paskatins besąlyginę meilę.

Rožinis kvarcas švelniai nukreipia neigiamą energiją, pakeisdamas ją meilės atmosfera. Jis sustiprina empatiją ir jautrumą, padeda suvokti tikrojo grožio sąvoką bei primti būtinus pasikeitimus gyvenime. Tai puikus akmuo vidurinio amžiaus krizėje.

Rožinis kvarcas padeda išsakyti neišreikštas emocijas bei numalšina netekties jausmus. Jeigu niekada nepatyrėte meilės atsako, jis atvers Jūsų širdį ir Jūs tapsite jautresne asmenybe. Jeigu praradote savo meilę, šis akmuo padės sielvarto akimirką. Rožinis kvarcas moko mylėti save, ypač, jeigu galvojate, jog esate nemylimas. Jūs negalėsite mylėti ir priimti meilės jausmų, jeigu neišmoksite mylėti savęs.