klientų aptarnavimas
kontaktai

8 687 58676
info@evarica.com
parduotuvė veikia pagal verslo liudijimą Nr.AD925516-1 bei verslo liudijimą Nr.ZL925515-1

•    pristatymas
•    jūsų duomenų apsauga
•    prekių grąžinimas/keitimas
•    užsakymas
•    apmokėjimas
•    užsakymo peržiūra bei savo profilio atnaujinimas

pristatymas

gavus banko pavedimą prekės išsiunčiamos ne vėliau kaip per 2 darbo dienas (išskyrus tas prekes, prie kurių yra pažymėtas atitinkamas pristatymo laikotarpis).

siuntimo būdai lietuvoje yra du:

•    siuntimas registruotu paštu (lietuvos paštas) – 5 lt;

•    siuntimas per autobusų stoties siuntų skyrių – 10 lt. tik didžiuosiuose lietuvos miestuose – vilnius, klaipėda, panevėžys, šiauliai, alytus, marijampolė, mažeikiai, druskininkai, jurbarkas, tauragė, šilalė, biržai, utena, rokiškis, palanga, raseiniai, šakiai, telšiai, molėtai, naujoji akmenė, nida, visaginas, ukmergė. (autobusų stoties siuntų skyriaus informacija - siuntos  saugomos siuntų terminale nemokamai dvi pilnas ar nepilnas kalendorines paras, įskaitant  atvežimo  dieną. už kiekvieną kitą saugojimo pilną ar nepilną  kalendorinę parą,išskyrus poilsio dienas, mokestis 1,0 lt. už kalendoriuje numatytas poilsio dienas, nepriklausomai nuo to ar dirba siuntų terminalas  mokestis už saugojimą neimamas.)

perkant už didesnę nei 180 lt sumą, prekės pristatomos nemokamai. tačiau tai negalioja pristatymui per autobusų stoties siuntų skyrių.

jei pirkėjas nurodo klaidingą prekių pristatymo adresą, privalo sumokėti pardavėjui dėl prekių pristatymo atsiradusias išlaidas.
pirkėjas privalo priimti užsakytas ir apmokėtas prekes.
pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. tuo atveju, kai pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, pirkėjas neturi teisės reikšti pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. jei pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

jūsų duomenų apsauga

norėdamas registruotis ir pirkti pirkėjas privalo įvesti savo adresą, elektroninį paštą, telefoną. mes užtikriname šių duomenų saugumą bei jų neperduodame trečiosioms šalims.
pirkėjas įsipareigoja, neperduoti trečiosioms šalims savo atpažinimo kodo. jei pirkėjas praranda atpažinimo kodą, privalo nedelsiant apie tai informuoti pardavėją - galerijos skyriuje "susisiekite" nurodytu elektroniniu paštu.
pirkėjas atsako už atpažinimo kodo perdavimą trečiosioms šalims. jeigu trečiosios šalys naudojasi pirkėjo atpažinimo kodu, pirkėjas atsako už trečiosios šalies atliktus veiksmus.

prekių grąžinimas/keitimas

siekdami, kad klientas būtų patenkintas, mes kruopščiai atrenkame ir apžiūrime siunčiamas prekes. taip pat, siekdami apsaugoti siunčiamą prekę nuo įvairių neigiamų padarinių, tokių kaip smūgiai ar spaudimas – prekes siunčiame atitinkamoje pakuotėje.
vis dėlto, jeigu klientas gautų nekokybišką prekę, jis turi teisę ją grąžinti ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų. prekė turi būti grąžinama  pardavėjui originalioje pakuotėje su nenuplėštomis prekės etiketėmis bei sąskaita. grąžinant prekę tai yra ypatingai svarbu, nes siekiame apsisaugoti nuo nesąžiningų pirkėjų, kurie įsigyja prekę ir ją dėvėję tikisi grąžinti daiktą ir atgauti pinigus.
pardavėjas turi teisę nekokybišką prekę pakeisti kita, o jeigu tokios nėra – grąžinti pirkėjui pinigus už grąžintą prekę.
pirkėjas taip pat turi teisę per 14 kalendorinių dienų grąžinti prekę, jeigu jis apsigalvojo. grąžinant tokią prekę galioja aukščiau išvardintos taisyklės, tačiau šiuo atveju pinigai pirkėjui nėra grąžinami. už grąžinamos prekės pinigų sumą pirkėjas gali įsigyti kitą prekę. ir grąžinimo ir siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

DEMESIO! Auskarai dėl higieninių sumetimų negali būti grąžinami.

jei akivaizdu, kad prekė buvo tyčia sugadinta, galerija pasilieka teisę nepriimti tos prekės atgal.

išlaidas už grąžinamos prekės siuntimą sumoka pirkėjas.
prieš grąžinant prekę pardavėjui pirkėjas turi susisiekti su pardavėju, pranešti apie grąžinamą prekę bei įvardinti grąžinimo priežastis.

užsakymas

pirkti elektroninėje parduotuvėje galima „kaip svečiui“ arba „registruojantis“.
pirmuoju atveju jūs perkate nepalikdami savo duomenų mūsų duomenų bazėje. šis pirkimas daugiau tinka tiems, kurie neplanuoja pirkti šioje galerijoje antrą kartą.
užsiregistravę galite nuodotis greitesniu atsiskaitymu, asmenine adresų knygele, slaptažodžiu. taip pat jūs galite užsisakyti informaciją apie naujienas, gauti informaciją apie ypatingus pasiūlymus bei ilgainiui tapti vip klientu ir gauti pastovią nuolaidą (iki 15%).

apmokėjimas

šiuo metu galimi du apmokėjimo būdai - banko pavedimu tiesiogiai pardavėjui į nurodytą sąskaitą arba per mokejimai.lt.
gavę užsakymo patvirtinimą į savo el.paštą kartu gausite ir sąskaitos numerį, į kurią bus prašoma pervesti nurodytą sumą.
pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs anuliuoti užsakymą, jei pirkėjas neapmoka už prekes per 2 (dvi) darbo dienas.

užsakymo peržiūra bei savo profilio atnaujinimas

savo užsakymą galite peržiūrėti prisijungę prie vartotojo saskaitos. ten pat galite keisti ir atnaujinti vartotojo informaciją.

atsakomybė

pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog pirkėjas, neatsižvelgdamas į pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.

jei pardavėjo internetinėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja.